Tedavisi tamamlanan hastaların sağlık kuruluşundan ayrılışı için gerekli tüm organizasyon International Lena Health Group Travel Asistanları tarafından gerçekleştirilir. Kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakımları hakkında hastaneden ayrılmadan önce International Lena Health Group Travel Sağlık ekibi tarafından hastalar ve yakınları bilgilendirilir.
Tedavisi tamamlanan hastaların ilerleyen günlerde fiziksel kontrolü gerekirse konakladığı otelden sağlık tesisine – sağlık tesisinden otele transferleri International Lena Health Group Travel VIP transfer ekibi tarafından gerçekleştirilir. . Sağlık tesisinde hastalara International Lena Health Group Travel tercümanları tarafından eşlik edilir.

Eğer hastalar tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen, turistik geziler International Lena Health Group Travel koordinatörleri tarafından organize edilir. Tedavi süreci ve sonraki kontrolleri tamamlanan hastaların konakladığı otelden havaalanına transferi International Lena Health Group Travel Asistanları tarafından sağlanır.

Hastalar ülkelerine döndükten sonra International Lena Health Group Travel koordinatörleri ve sağlık ekibi ile tedavi sonrası bakım ve kontroller için her zaman irtibata geçebilirler.